O nás

BCreative má dlouholeté mezinárodní zkušenosti s návrhem a realizací online řešení a obecně online marketingových strategií s bohatým přesahem do offline sféry. Počátek našeho působení se datuje do roku 2008, kdy jsme začali pronikat na kanadském trhu z naší útulné kanceláře v Torontu. Od roku 2012 se čím dál více orientujeme na tuzemský trh, kde máme nyní za sebou již velkou řadu zajímavých projektů a referencí od spokojených klientů. Současné i minulé působení v Kanadě hojně zúžitkováváme na poli mezinárodního obchodu a také úspěšně pomáháme českým firmám proniknout na kanadský a americký trh.

Ke všem realizovaným projektům přistupujeme se zaměřením na maximální užitek pro klienta z hotového produktu či služby. Na počátku spolupráce vždy definujeme obchodní cíle a kalkulujeme návratnost investice. U mnoha klientů máme nastavené ceny za služby u propagačních kampaní na bázi success fee, odměňováni jsme tedy jen z toho, co klientovi reálně vyděláme.

Preferujeme profesionální a zároveň osobní přístup při komunikaci s Vámi. Jednáme na rovinu a zcela jasně předkládáme, co od nás můžete čekat a co Vám v BCreative můžeme garantovat. 

Naším cílem je spokojený klient. Zakládáme si na profesionalitě a vážíme si upřímnosti a přátelství. Našim největším úspěchem jsou naši spokojení, dlouholetí klienti, z kterých se zároveň stali naši přátelé a zároveň celý tým B Creative, který se skládá z úžasné party odborníků, nadšenců a neobyčejných lidí.

Zaujali jsme Vás a chcete se dozvědět vědět více? Ozvěte se nám!