Webový vývojář

Mladá a rychle se rozvíjející online marketingová agentura hledá posilu do vývojářského týmu! Hledáme šikovné mladé lidi, kteří zapadnou do našeho „vysoce neformálního“ pracovního prostředí, a pomohou nám naplňovat naši perspektivu a potenciál.

Forma spolupráce

  • Současný objem práce je zatím spíše na úrovni part-time, vše je ale na případné dohodě
  • Neřešíme striktně pracovní dobu. Pokud uděláš, co je potřeba a kdy je to potřeba, nebo to zvládneš vzdáleně, buď klidně pánem svého času! Vyžaduje to ale zodpovědnost.
  • Chtěli bychom Tě ale mít v kanceláři na Smíchově pondělky a středy, kdy se nás tu většinou nejvíce sejde osobně. Zbytek týdne je na domluvě nebo podle potřeby
  • Chceme, aby Tě práce bavila, dávala Ti smysl, a aby ses sám osobnostně a profesně rozvíjel!

Co by bylo náplní práce?

V rámci realizace marketingových strategií často vytváříme konverzní weby nebo webové aplikace. Nejsou to žádné monstrózní projekty, většinou je potřebujeme vyvinout a spustit co nejrychleji právě kvůli následným marketingovým aktivitám. Samozřejmě je poté potřeba i správa a případné opravy/úpravy již běžících webů.

Máme vlastní CMS na bázi PHP, na které nasazujeme weby – potřebujeme, aby sis ho osvojil. Pokud máš nějaký svůj systém, není problém ho vyzkoušet také. V krajním případě využíváme open-source CMS typu Wordpress.

Protože webový vývoj není jádrem našich aktivit, byli bychom rádi, kdybys nám aktivně pomáhal nastavovat a optimalizovat procesy, aby práce na projektech byla plynulá a efektivní.

Co tedy potřebujeme?

  • Spolehlivost, preciznost a samostatnost. Potřebujeme kvalitní výstupy v rámci daných termínů. Nebudeme po Tobě kontrolovat veškerou práci, chceme se na Tebe spolehnout.
  • Schopnost řídit sám sebe, dobrý time-management.
  • Potřebujeme, abys kooperoval a pružně komunikoval v našem týmu. Budeš v úzké komunikaci s projektovým manažerem a designerem.
  • Dobrou znalost front-end i back-end vývoje responzivních webů (PHP, HTML, Javascript)
  • Znalost posledních standardů v oblasti webového vývoje

Pokud Tě to zaujalo, napiš nám něco o sobě na tento email: jan.stradal@bcreative.cz. Nemusí to být CV, stačí průvodní dopis, co umíš, jaké máš zkušenosti, a jaká je Tvá představa o případné spolupráci. A určitě poslední reference. Těšíme se!