Full-stack web/e-commerce developer

Hledáme vývojářskou posilu! Více než firma jsme spíše tým dobrých kamarádů a naší vizí je, abychom všichni dělali práci pro radost a zábavu. 

Forma spolupráce

Nejsme korporát ani velká společnost plná spousty pravidel. Neřešíme striktně pracovní dobu. Pokud uděláš, co je potřeba a kdy je to potřeba, nebo to zvládneš vzdáleně, buď klidně pánem svého času! Vyžaduje to ale zodpovědnost. Nad projekty ale určitě potřebujeme kolaborovat i osobně, takže budeš mít své pevné místo v naší útulné kanceláři na Smíchově.

Hledáme vývojářskou posilu!

Co by bylo náplní práce?

V rámci realizace marketingových strategií často vytváříme konverzní weby nebo webové aplikace. Nebojíme se ani robustnějších e-shopů a jiných systémových řešení. Pro custom řešení používáme především framework PHP Nette, jehož znalost jakožto i znalost kombinace obecně PHP+MySQL (případně MariaDB) je pro nás klíčová. V některých případech využíváme i open-source CMS typu Wordpress a Prestashop.

Asi toho chceme moc, ale potřebujeme abys byl "full-stack" :) Takže když už napíšeš back-end, potřebujeme abys nakódoval a nasadil responzivní HTML šablony. Když do toho všeho budeš ovládat a aplikovat do vývoje i SEO zásady a poradíš si s pokročilou webovou analytikou (datalayer apod.), budeme tě nosit na zlatém podnose!

Co tedy potřebujeme?

  • Spolehlivost, preciznost a samostatnost. Nebudeme po Tobě kontrolovat veškerou práci, chceme se na Tebe spolehnout.
  • Potřebujeme kvalitní výstupy v rámci daných termínů.
  • Schopnost řídit sám sebe, dobrý time-management.
  • Potřebujeme, abys kooperoval a pružně komunikoval v našem týmu
  • Dobrou znalost front-end i back-end vývoje responzivních webů na výše zmíněných systémech a technologiích.
  • Znalost posledních standardů v oblasti webového vývoje

Nenabízíme stravenky, firemní auta ani čokoládové fontány v kanceláři, naším hlavním benefitem je velmi pohodová práce v příjemné a velmi uvolněné pracovní atmosféře.

V případě zájmu pošli motivační dopis na jan.stradal@bcreative.cz, ukázky referencí a případně CV. Potřebujeme hlavně vědět, co umíš a jak to zapadá do naší představy. Co se týče formy spolupráce - jsme otevřeni víceméně jakémukoliv modelu, který bude vyhovovat oběma stranám.